Ondřej Habr: astrologova neděle 28.6.2020 – Mars vstupuje do Berana: Na cestě vpřed

Dopředu, v některých chvílích je to celkem jedno kam a kudy, jen směr je dán. Začínáme se rozbíhat, rozebíhají se stojící události, dává se do pohybu svět kolem nás.

Pohyb je to značný, měl by být znát odpich. Na začátku, tedy dnes a zítra, se budeme nejspíš jeden druhému trochu motat pod nohama a překážet si. Domluva bude možná až za chvíli.

Každý z nás zná svá témata a pro jejich prospěch se bude snažit leccos podniknout. Po dlouhé odmlce, kterou zařídil Mars tranzitující Rybami, je šance něco slušného podniknout. Ba co víc, můžeme rozjet i něco nového. Nejlépe se vrátit ke starému plánu, nedotaženému záměru, nesplněnému úkolu. Mars se ocitá v příznivém sextilu s retrográdním Saturnem ve Vodnáři.

Skutečně, je tu šance na objektivní zlepšení se. Můžeme zařídit, abychom si neubližovali a aby ani nám nebylo ubližováno. Dovedeme být objektivní a korektní (tedy až se vzpamatujeme z vpádu Marsu do Berana). Jistě i lépe a ostřeji uvidíme důležitá fakta a objektivní situace (pochopitelně poté, co se vyvztekáme). Rovněž lze vidět vše, co omezuje, zejména virtuálně pojaté strachy a obavy. Třeba s nimi i zúčtujeme, a to velmi razantně.

Mars bude v Beranu do 6. ledna (pro srovnání: průměrně je v jednom znamení 2 měsíce). Tak je potřeba si uvědomit, že ve druhé polovici roku nás čeká ještě hodně bojů a bude to stát mnoho sil. Nejsme tentokrát běžci, ale maratónci. Tak si nejen rozvrhněme síly, ale také si o prázdninách u moře na sluníčku pořádně odpočiňme a nic nedělejme, možná bude na dostatku sil záviset letošní finále.

Prostě tu přicházejí nové energie a s nimi nové možnosti, kterak se vypořádat s tím, co se neděje podle nás, případně s tím, co naopak my zase nezvládáme. Tedy mnoho štěstí Berani i vy druzí 

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...