Ondřej Habr: astrologova sobota 15.2.2020 – Štíří Luna jde do intenzity

Luna ve Štíru v sextilu s Jupiterem, poté Plutem a Saturnem podporuje věci skryté, aby se projevily. Podporuje i záležitosti silné, významné a důležité, aby se osvědčily v životě a byly oceněny.

Trigon Luny s Merkurem a Neptunem v Rybách prospívá citlivosti. Dovedeme rozpoznat velmi jemné pohyby mysli a duše, umíme je vyjádřit a potřebujeme se jimi motivovat. Lze mluvit o čemkoli, je to přijato, lze se vyladit na svět kolem sebe, vracet ke starým záležitostem. Uvolňovat se a smiřovat se.

Až do večer. To postupně nabíhá kvadratura mezi Lunou a vodnářským Sluncem. Tento aspekt působí po příznivém dnu rušivě. Jsme stavěni před témata samostatnosti, svobody, otevřenosti. Najednou v tomto směru zjišťujeme nedostatky a trpíme nedostatkem porozumění i na druhou stranu prostoru pro něj. Řešení hledejme v objektivitě, spravedlnosti a hledání nadčasových plánů, tedy ne těch tendenčních malovaných naším nazlobeným já.

Mars je na posledním stupni Střelce a tak se dotahuje, dokončuje. Ano, koncovky různého druhu dnes mohou být silné, skoro až může mít Mars plutonský charakter.

Merkur zpomaluje, od 17. února bude retrográdní. Je čas dodělat senzitivní projekty, dotáhnout citlivé a zranitelné procesy, popřemýšlet o komunikaci a vyladění se na ty kolem nás. S retro Merkurem se budeme totiž víc ladit na sebe, vnímat záležitosti především subjektivně.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...