Otevření nové prodejny MARINE CENTRUM v Modřanech

Dlouho očekávaná událost, slavnostní otevření nové prodejny MARINE CENTRUM v Praze Modřanech, proběhla 24. září. Zákazníci zde najdou moderní a přesto útulné a velmi příjemné prostředí. Součástí prodejny je i BRP Centrum, tedy prostor vyhrazený pro vodní skútry SEA DOO i další produkty tohoto kanadského výrobce. Majitele lodí zde najdou bohatý výběr příslušenství pro lodě, funkční i módní oblečení k vodě, širokou škálu záchranných prostředků a samozřejmě také lodní motory a elektromotory.

Ti, kteří loď teprve vybírají, si mohou prohlédnout celou řadu motorových člunů. Vystavené jsou tu lodě od těch nejmenších nafukovacích člunů až po kajutové laminátové lodě, které je ještě možné přepravovat po silnici za autem. Otevírací dobu a další podrobnosti najdete na www.marine.cz.

Firma Marine s.r.o. prodává motorové čluny, lodě, motory, příslušenství a zajišťuje kompletní servis. Má výhradní zastoupení nebo autorizovaný prodej pro Českou republiku nejznámějších světových značek: vodní skútry Sea-Doo, laminátové čluny Scarab, Four Winns, Crownline, nafukovací čluny Zodiac, Bombard, lodní motory Evinrude, Tohatsu, Parsun, Minnkota, lodní vleky CBS, Harbeck, příslušenství Plastimo, záchranné prostředky Baltic a mnoho dalších.

Foto: Petr Brodecký

You may also like...