Šťastné a chutné s Mattoni ve vratné designové lahvi

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží a vy se už nejspíš těšíte na adventní atmosféru, vánoční pohádky a filmy i na příjemný čas strávený se svými blízkými. Vánoce jsou také časem skvělého jídla a samozřejmě i dobrého pití. Na vašem stole by proto neměla chybět minerální voda Mattoni s nejoblíbenější příchutí citronu, kterou si nyní můžete vychutnat i ze stylové skleněné lahve navržené oceňovaným designérem Markem Mikovcem. Užijte si jedinečnou chuť Mattoni s vyváženým obsahem přírodních minerálů pro každý den. Ať už chystáte štědrovečerní večeři, zábavný silvestrovský večer či sváteční posezení s přáteli, nová Mattoni citron zaručeně rozzáří každou slavnostní tabuli. Designový vratný obal o ideálním objemu 1 litr osloví všechny milovníky vkusného stolování.

Mattoni ve skleněné lahvi můžete zakoupit také v přírodní perlivé a neperlivé variantě, která díky své unikání chuti a vyváženému obsahu minerálů podtrhne váš zážitek nejen z každého pokrmu, ale i kávy či dobrého vína.

Litrovou skleněnou lahví Mattoni doplnila své portfolio o další obal splňující principy cirkulární ekonomiky – z obalů se díky tomu nestává odpad, ale používají se stále dokola. Pohodlnou manipulaci s Mattoni ve skleněné lahvi i její uskladnění v domácnosti vám umožní unikátní dělitelná přepravka, jež pojme 6 nebo 12 lahví.

Mattoni citron ve skleněné lahvi zakoupíte již nyní ve vybraných kamenných i online obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 19,90 Kč.

You may also like...