Tipy na velikonoční přípitek s koledníky

Blíží se Velikonoce, svátky lidových tradic, ale také dobrého jídla a pití. Nejstarší palírna v Evropě, prostějovská Palírna U Zeleného stromu, přináší tři tipy výběrového alkoholu, kterým si můžete připít společně s koledníky.

Poznejte společně nové chutě z Panamy: degustační sada Heffron

Palírna U Zeleného stromu připravila na Velikonoce degustační sadu s oblíbeným Heffronem Original a novými rumy této značky. Uvnitř najdete tři produkty řady Heffron v 0,2l balení. Ochutnat můžete pětiletý rum Heffron s výraznými dřevitými tóny a dozvuky tropického ovoce a desetiletý rum Heffron karamelové barvy s dokonale vyváženou paletou chutí a vůní, oba tyto rumy zrály v sudech po bourbonu. Do třetice nesmí chybět oblíbený rum Heffron Original, se kterým můžete novinky při společné degustaci porovnat. 

Pro milovníky rumu: dárkové balení Heffron 5YO se sklenicí

Pětiletý rum od Palírny U Zeleného stromu přichází v novém dárkovém balení se sklenicí. Heffron 5YO se vyznačuje výraznou a zároveň jemnou chutí. Z Panamy putuje tento jantarový destilát do nejstarší palírny v Evropě v pečlivě vybraných sudech po americkém bourbonu, ve kterých zraje pět let. Sudy mu propůjčují jedinečný charakter, který ocení především milovníci sušších chutí.

Dopřejte si chuť žitné whisky: nová Stará žitná myslivecká Bourbon Cask Reserve

Prostějovská Palírna U Zeleného stromu přidala do své řady Stará žitná myslivecká originální žitnou whisky Stará žitná myslivecká Bourbon Cask Reserve. Tato whisky zraje v malých sudech výhradně po bourbonu, nazývaných hogshead. Díky zrání v tomto typu sudů se vyznačuje jemnou chutí po vanilce s hřejivým dozvukem ovoce. V chuti novinky Stará žitná myslivecká Bourbon Cask Reserve objevíte vanilkový lusk zabalený v medu, bílý pepř a ostružiny s dlouhodobě trvající sladkou dochutí.

Palírna U Zeleného stromu a.s. má ojedinělou historii, která začala již v roce 1518. Jde o unikát nejen v Česku, ale v i rámci celé Evropy, kde neexistuje palírna s delší historií. Je přímým nástupcem českých likérek GRANETTE a Starorežná Prostějov. Palírna U Zeleného stromu je druhým největším výrobcem lihovin v České republice a zároveň největším ryze českým výrobcem lihovin na domácím trhu.

You may also like...