Třešňobraní a další akce v Trmalově vile

20. června od 15.00 do 21.00 hodin proběhne ve vile vystoupení folklorních souborů, pěkná akce pro rodiče i děti. Městský folklorní festival Strašnice 2019 pořádaný Lidovou muzikou z Chrástu. Přijďte s námi oslavit začátek léta!

Kotěrovo centrum architektury a Městská část Praha 10 Vás srdečně zvou na Svatojánský večer v Trmalově vile, který se koná 23. června od 18 hodin. Můžete se těšit na tvořivou dílničku paní Hanky Maříkové, ve které si vyrobíte vlastní lampiónky a amulety. Následně Divadelní spolek Ty-já-tr zahraje představení Sen noci Svatojánské podle věhlasné hry od Williama Shakespeara. Připraveny budou ohníčky k opékání buřtů a budete mít také možnost natrhat si bylinky ze zahrady Trmalovy vily.

V pondělí, 24. června od 15. hodin se koná Třešňobraní. U příležitosti dozrávání třešní na stromě v zahradě Trmalovy vily vás zveme na jeho společné očesávání spojené s venkovním piknikem. S sebou si přineste košíky, malé zavařovací skleničky, deky, třešňové recepty pro ostatní návštěvníky nebo přímo vlastní třešňové výrobky. Těšit se můžete na ochutnávku třešňových koláčů a výrobu třešňové marmelády.

Trmalova vila, Vilová 11, 100 00 Praha 10

You may also like...