Yello snižuje zákazníkům ceny energií motivačním programem Energo prémie

Speciální slevový program, který sklidil úspěch, pokračuje. Společnost Yello opět motivuje své zákazníky ke snižování spotřeby dodávky energií. Zákazníci, kteří v zimní topné sezoně meziročně sníží svoji spotřebu elektřiny nebo nově i plynu, dostanou od Yello finanční prémii. 

„Spustili jsme druhý ročník speciálního motivačního programu, se kterým mohou všichni naši zákazníci získat extra finanční bonus. Pokud od nás odebírají jak elektřinu, tak plyn, může výše této slevy dosáhnout až 6 000 Kč,“ vysvětluje Michal Kulig, ředitel společnosti Yello. Do prvního ročníku motivačního programu – tehdy nazvaného Energo bonus – se přihlásilo 3 539 zákazníků Yello.

Kromě elektřiny lze šetřit i za plyn

V letošním roce program doznal mírných změn. Nyní se nazývá Energo prémie a nově se vztahuje i na motivaci ke snížení odběru plynu. Nárok na slevu mají zákazníci, kteří splňují stanovené podmínky, například musí být zákazníky Yello alespoň rok. Podmínky splňuje skoro 27 tisíc zákazníků z celkového počtu 60 tisíc. Už v tuto chvíli je jasné, že o bonus je zájem. V případě elektřiny se do druhého ročníku zapojilo 4 209 zákazníků, v případě plynu potom 1 170 zákazníků.

Pokud zákazníci v zimním období 2023/2024 dosáhnou úspory za elektřinu, za plyn nebo za obě komodity, bude jim po vyhodnocení na jejich zákaznický účet připsán finanční bonus, který bude následně odečten z ceny v rámci nejbližšího vyúčtování.

Výše motivační pobídky je následující:

Zákazníci s jednotarifní sazbou (používají elektřinu jen ke svícení, případně k vaření):

Úspora 5 % = prémie 750 Kč
Úspora 10 % = prémie 1 500 Kč

Zákazníci s dvoutarifní sazbou (bojler, případně elektrické topení):

Úspora 10 % = prémie 1 500 Kč
Úspora 20 % = prémie 3 000 Kč

Zákazníci odebírající plyn

Minimálně 10% úspora = 1 500 Kč na jedno odběrné místo
Minimálně 20% úspora = 3 000 Kč na jedno odběrné místo

Více informací o detailech programu Energo prémie k dispozici na www.yello.cz/energopremie

„Těší nás, že o motivační bonus je zájem, což dokazuje rostoucí počet našich zákazníků, kteří se do něj přihlásili. Víme, že pro mnohé z nich je současná doba kvůli vysokým cenám energií ekonomicky značně náročná. Proto jsme se rozhodli opakovat tuto jedinečnou akci, která sklízí úspěchy rovněž v zahraničí,“ zakončuje Michal Kulig.

You may also like...