Astrologova sobota 30.3.2024 – Volná cesta

Velikonoční sobota a její aspekty, zejména Slunce v trigonu s Lunou a Merkur v polosextilu s Neptunem. Také bychom se měli mrknout na Jupiter s Uranem, blíží se do vzájemné konjunkce (přesná až 20.4.).

Trigon Slunce s Lunou je pěkný, jarní, čistý a povzbuzující. Je fajn, pomůže nám rozběhnout to, co potřebujeme. Trochu nás uvolní a věřme, že uvolní i atmosféru. Aspekt by měl i mobilizovat síly a přimět nás, abychom si pořádně protáhli svaly a čelili tak jarní únavě.

Polosextil Merkuru s Neptunem je tu už od pátku. Pokud nechcete listovat k včerejší predikci, krátce vám shrnu, o co tu jde. Zmíněný polosextil uvolňuje sevření, dodává naději, slibuje pěknou budoucnost. Pobízí nás k rozběhu a rozjezdu nových věcí, zejména myšlenek, vizí a plánů. Zároveň nabádá k určité pozornosti a k tomu, abychom se věnovali tomu, co je pro nás důležité a hýčkali si to. Zdá se, že při určité pozornosti se nám otevírá nová cesta. Když víme, co chceme.

Sledujme zatím jen tak po očku, jak se k sobě v Býku blíží Jupiter s Uranem. Jupiter je rychlejší a tak nás už zhruba za 14 dní čeká akcelerace některých našich procesů. Krásnou velikonoční sobotu milí přátelé 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...