Astrologovo pondělí 1.8.2022 – Jak začíná srpen

Za několik dní bude léto v polovině a začíná nový měsíc. Zahajuje poměrně zostra. Těsně po půlnoci na úterý vyvrcholí konjunkce Marse s Uranem, v širší konjunkci je i severní lunární uzel. Děje se na 19. stupni Býka a psalo se tady o tom i včera. Dnes můžeme přidat ještě Lunu v Panně v trigonu s tímto steliem, na druhé straně vrcholí trigon Slunce – Jupiter retrográdní.

Je jasné, že se nebudeme nudit. Zmíněná konjunkce bude nejsilnější dnes před naplněním. A tak je možné, že nám dojdou důležité skutečnosti, pochopíme, co dál dělat a kudy jít. Můžeme se také v sobě v duši rozhodnout pro některé z důležitých řešení, jež už dlouho zkoumáme a o kterém přemýšlíme. Také se můžeme dosti naštvat, to v případech, kdy se nedovedeme uvolnit a jsme neustále pod tlakem. Někde se naopak dostaví uvolnění, zjistí se, že problém se vyřešil sám nebo řešení není třeba. V řadě případů můžeme být na vrcholu našich letošních snažení. Život můžeme vnímat jako intenzivní, rychlý a jednání vlastní i těch kolem jako spontánní. Na společenské rovině čekejme události, jež ne nyní, ale posléze mohou změnit myšlení skupin lidí nebo aspoň jeho styl.

Srpen začíná razantně a události prvních 2 až 3 dnů budeme ještě několik týdnů rozebírat, probírat se jimi, zpracovávat je, budou nám ukazatelem cesty i motivací do dalších životních kroků.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...