Astrologovo pondělí 2.10.2023 – Silná fakta

Silné záležitosti se prosazují, vyplouvají na povrch, jsou sdělovány a předávány. I my si uvědomujeme po víkendu s kvadraturou Venuše – Uran, že náš svět se změnil. Prošli jsme zkušenostmi, zažili jsme, uvědomili jsme si. Jak s těmito prožitky naložíme? Jak přeměníme náš svět, rodinu, sebe sama, okolí? Nelze dlouho mlčet. Neumíme dlouho skrývat, že něco je jinak.

Dnešek i nás v něm tak může zaplavit lavina dat, záplava informací, tak jak se všichni budou snažit vyprávět zážitky, sdílet postoje, chrlit instrukce, předávat poznatky a snad i hledat společnou cestu nebo spojená řešení.

Ve hře je velký trigon v zemských znameních ve složení Merkur v Panně, Pluto v Kozorohu, Luna s Uranem v Býku. Media, sociální sítě a šeptanda mají žně a heslem je vyjádřit se bez ohledu na média. Luna nesoucí pocity a pracující s motivacemi (důvody, argumenty) je navíc silná, kvalifikovaná jde od Jupiteru s Uranu v Býku. Merkur tvoří opozici s Neptunem, je třeba rozkrývat, analyzovat. Ale i poptávat to, čeho je nám aktuálně potřeba a co se hodí do krámu.

Navíc začíná být znát vliv nastávajícího zatmění ve Vahách v půlce měsíce. Bude se týkat vztahů, dohod, smluv, plánů, režie i kompetencí, které si přiznáváme. Může dorazit s novými možnostmi a s nimi jsme pomalu seznamováni. Tak si všímejme toho, co se děje.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...