Astrologovo úterý 16.4.2024 – Venuše opět v popředí

Včerejší konjunkce Merkur – Chiron nás skutečně nutila poznat, kde nás tlačí bota. Poznání problematických míst máme tedy za sebou, významně pomohla ke konfliktům i konjunkce Slunce – Eris.
Komu chybí konstruktivní, usnadňující a příznivé konstelace, má uprostřed týdne příležitost. V úterý a středu zažijeme konjunkci Venuše (která se už delší dobu neúčastnila významného aspektu a podle toho to tak vypadá) se severním uzlem na 16. stupni Berana. Bude tak možné říci, co chceme do budoucna, projevit postoje, tvořit, dávat věci a lidi dohromady a vůbec dělat pořádek tam kde to máme delší dobu rozvrtané. Určitě můžeme udělat leccos dobrého pro budoucnost.

Je znát nabíhající konjunkce Jupiteru s Uranem na 22. stupni Býka. Přesná bude 21.4. nad ránem a nejvíc ji pocítíme 20.4. večer. Setkáváme se s výroky, které tvrdí, že se nám mění život. Praví tak jednotlivci, říkají to nejen o sobě, ale i vztazích, rodinách, stylech života, práce i o nahlížení na budoucnost. Něco pravdy na tom bude, Uran mění pohledy na svět a Jupiter jsou ty pohledy, názory, představy, politiky, zájmy a směry. Takže je tu šance za sebe udělat potřebné kroky, často ty, kterých jsme se báli nebo jež jsme odkládali. A kdo neví, tomu napovědí situace, do kterých se bude do konce týdne dostávat. Po něčem přece toužíme a něco už nám dost vadí, ne?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...