Astrologův pátek 24.5.2024 – Venuše vstupuje do Blíženců

Jak jste prožili úplňkový den? Tak jak byla Luna ve Střelci, mohl být plný plánů, vizí, cest, přesunů, řečí o budoucnosti. Také se mohlo jednat o setřídění a hledání cesty, o orientaci v životě a jeho aktuálních situacích.

Událost čtvrtka mohou pokračovat i dnes s dalšími modifikacemi. Je tu totiž stále sextil Jupiter – Neptun a celý tento konec týdne je tavicím kotlíkem, ve kterém se mísí naše víra s nevírou, plány s chaosem, naděje s beznadějí. Přes všechny nejasnosti ale máme šanci se dopracovat na světlo a ke konkrétním postojům a rozhodnutím. Pokud nepřichází pochopení a porozumění, nespěchejme a dejme osudu čas k tomu, aby dotáhl děje tam, kde budou tak stabilní, abychom s nimi mohli pracovat. Postupně budou obrysy vylézat ze tmy.

Pomůže tomu nově Venuše v Blížencích. V tomto znamení doprovodí Slunce a nám pomůže přesně vyjádřit to, co si už delší dobu schováváme nebo jsme ro doteď neuměli dobře podat nebo konkrétně formulovat. Přichází čas dlouhých rozhovorů od plic lahodících uchu i duši. Od sobotu už ucítíme vliv trigonu Pluta s Venuší a to bude tóčo, napíšeme si o tom tady víc zítra, ano? Každopádně čekejme výrazný zájem o to, co se děje a aktuálně probíhá. Budeme hodně sledovat hodnoty a sdílením se ujišťovat o tom, jak jsou důležité. A půjdeme tam, kde ucítíme sílu a zájem.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...