Ondřej Habr: astrologovo úterý 19.5.2020 – Rozpory a soulady

Poslední den se Sluncem v Býku bude mírně hektický. Je přece potřeba uvést realitu do pořádku. Vysvětlit nejasné. Uskutečnit plánované. Dát do souladu představy a skutečnost. Nehledě na to, že Slunce je i v motivačních aspektech s lunárními uzly (v Blížencích a Střelci).

I Luna si už řekla své. Na konci Berana se potýká s rozporuplným světem. Měl by být přece jednotný, jasný a prakticky zařízený. Nejasnosti tedy budou strašit, budou odmítány nebo zoufale na poslední možnou chvíli řešeny. Beraní Luna je v kvadratuře jak s Plutem, tak posléze i s Jupiterem. A skutečně, leccos nám nejde pod fousy, mnohé limituje. najde se toho dost, co nás štve. A navíc máme podezření, že se může i mnoho věcí dít jinak než se očividně děje! Buď se s těmito rozpory popereme uvnitř sebe nebo se pokusíme zatlačit na svět, aby vypadal jinak.

Retrográdní Venuše v Blížencích míří do kvadrátu s Neptunem v Rybách. Čeká nás očistná koupel. Uvědomíme si, jak se věci mají, možná z nás spadne napětí, možná se zbavíme zbytečných problémů, o kterých jsme si mysleli, že nás zatěžují. Přijde mi, že se v tomhle tak nějak ladíme na nov v Blížencích, který bude 22.5. Tam se leccos dá do pohybu!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...