Finalistky České Miss ESSENS nafotily oficiální fotografie

Čtrnáct nejkrásnějších Češek se postavilo před objektiv vynikající fotografky Anny Konievy a my teď můžeme obdivovat jejich první oficiální fotografie. Finalistky České Miss ESSENS se setkaly v Praze v ESSENS Boudoir, kde celé focení probíhalo a o jejich perfektní look se postaral místní tým vizážistů ve spolupráci s kadeřníky ze salonu Franck Provost.

Lokace pro focení portrétů nebyla vybrána náhodou – společnost ESSENS se stala titulárním partnerem České Miss, tudíž o ní v souvislosti s národní soutěží krásy teď uslyšíme často. „Jsem z tohoto spojení jednoduše nadšený. Líčit Missky byl vždy můj sen a teď se mi plní, z čehož mám obrovskou radost. Jak Česká Miss, tak ESSENS jsou mé srdcové záležitosti a já ani v nejmenším nepochybuji o tom, že tato spolupráce bude prostě skvělá,“ svěřil se s úsměvem hvězdný vizážista Pavel Kortan. Ten spolu se svým týmem vyčaroval dívkám jemný nude make-up, jenž dokonale zvýraznil jejich přednosti.  „Byla radost pracovat s takovou partou, jaká se sešla na prvním oficiálním focení našich finalistek. Cílem bylo vytvořit co nejpřirozenější look, který podtrhne krásu každé soutěžící, a přitom jí nebude měnit tvář. Každá dáma je osobností a každá zajímavá něčím jiným,“ těší se na výsledek za Českou Miss ESSENS Veronika Farářová.

„Česká Miss je synonymem krásy dívek i žen a její spojení s prémiovou značkou ESSENS je pro všechny nová zkušenost i výzva.  Jsme ale přesvědčeni, že společně dodáme celé akci nový rozměr a velmi vysokou úroveň, která rozhodně neskončí s finálovým večerem. V tuto chvíli už máme za sebou první spolupráci v ESSENS Boudoir a těšíme se na další společné aktivity,“ doplnil za společnost ESSENS Michal Kovář.

ESSENS je aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě. Založena byla roku 2011 v České republice na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků.

Od svého založení je ESSENS spojována s takovými hodnotami, jako je krása, zdraví a prosperita, stejně jako nekompromisní důraz na kvalitu, šetrnost k životnímu prostředí a praktickou využitelnost v každodenním životě. Na trh neustále přichází s novinkami, které se řídí aktuálními světovými trendy a které ke své výrobě využívají nejmodernějších technologií i špičkových a vysoce účinných složek. Prostřednictvím sítí firemních reprezentantů ovlivňují trhy mnoha zemí a přinášejí neocenitelný užitek milionům spokojených zákazníků.

Foto:  Česká Miss ESSENS

You may also like...