Nový český román o sexu, životě a vztazích v nouzovém stavu „Sex v Praze 2“

S podtitulem O lásce a vášni v Srdci roz-korona-vířené Evropy se česká kontroverzní spisovatelka Jana Collins pustila do tématu nouzového stavu a koronavirové krize. Sex v Praze 2 líčí osudy tří kamarádek, které se s krizí vyrovnávají po svém, ať už čelí vážným problémům nebo si zpracovávají nejrůznější pocity ztrát, obav a nejistot. Autorce nechybí humor a i v krizové době vás kniha nabije optimismem. Nese poselství, že tvůrčí přístup k životu překoná každou krizi. 

„Jestli to bude trvat Devět a půl týdne, neboli 66 dní, tak napíšu nový erotický román“, řekla spisovatelka kamarádce v polovičce nouzového stavu, který byl vyhlášen v pátek 13. března 2020. Ta prasárna na lidstvo se musí celá popsat!

Co dělají tři kamarádky podnikatelky – Hana, Lucie a Betty, když je vyhlášen nouzový stav?

Erotická novela ze současnosti nás zavede do Prahy během nouzového stavu na jaře 2020, kde sledujeme osudy tří podnikatelek. Každá se s vnucenou izolací vyrovnává jinak, každá se snaží žít po svém, a taky v rámci možností prožívat lásku, sex a vést o tom rozhovory, i v náročných podmínkách.

Organizátorka eventů Betty, jejíž podnik byl úplně zastaven, objevuje svoji promiskuitu a užívá si to, zatímco Lucie, majitelka divadla s barem našla v Paříži svého pana Božského, amerického scénáristu, s nímž prožívá Lásku, která se ovšem neobejde bez přívlastků. Vztah, který sotva vznikl, čelí náhle přesunu do virtuální reality. Hana má podnik s továrnami na výrobu křišťálových svítidel, který přišel o velké zakázky v Číně a Asii, a tak hledá se svým teamem, čím je nahradit. Její osobní život se ocitá v nouzovém stavu stejně, jako společnost. Záhadného Kentaura vrátila zpátky do Nonstopu, ale potkává samé pochybné existence, než se na scéně objeví šarmantní Ital.

Tři kamarádky, tři dějové linie, tři osudy a třicet tři kapitol.

Jana Collins je pseudonymem, pod nímž se ukrývá zajímavá mezinárodně podnikatelsky úspěšná žena mnoha tváří Dr. Zuzana Adamson. Její velkou láskou je Paříž, kam „emigrovala“ ve svých 18 letech. Později na Sorbonně obhájila doktorskou práci a vrhla se na podnikání-vybudovala mezinárodní B2B média, která mají své čtenáře po celém světě, a jejichž vizí je spojování národů světa v konstruktivním a prosperujícím duchu. Zuzana byla za své aktivity v její oblasti dvakrát za sebou zvolena 4,200 odborníky jako TOP 100 osobností na světa, které inspirují a posunují celý průmyslový obor k lepšímu. Žije střídavě v Paříži, Praze a na dalších místech světa.

Jana Collins opět protkala svoji novelu ze současnosti úvahami nad situací nouzového stavu ze širšího kontextu. Společenské, politické a historické souvislosti s nouzovým stavem a projektem k transformaci společnosti, proč to nevyjde a co můžeme dělat, pokud milujeme život v podobě, v jaké jsme ho dosud znali.

Pokud jste nečetli erotický bestseller Sex v Praze (první díl), není potřeba k tomu, abyste si vychutnali tuto knihu, která je volným navazováním. Knížku si můžete pořídit v e-shopech, knihkupectvích, anebo rovnou na webových stránkách vydavatelství: www.48gam.cz.

You may also like...