Ondřej Habr: astrologův pátek 27.3.2020 – Luna v Býku a hodnoty

Luna v Býku podporuje smysl pro realitu, schopnost vidět věci takové, jaké skutečně jsou. Nejsme odtrženi od toho, co se děje. Na druhou stranu jednáme emotivně a emoce ve vnějším světě vyhledáváme. Ať příjemné, tak nepříjemné. V jistých situacích je to jedno.

Býčí Luna je v příznivém aspektu, v trigonu s Jupiterem, Marsem i Plutem v Kozorohu, chceme slyšet příznivé zprávy a umíme jim dát aktuálně i větší důležitost. trigon mezi Lunou a kozorožími planetami dává i zdravou schopnost pracovat s budoucností. A tak nemyslíme jen na dnešek, ale připravujeme i zítřek a plánujeme pozítřek. Je to aktuálně nutné. Neuzavírat se do sebe, nerecyklovat již přežvýkanou skutečnost. Plány vnímejme jako možnosti. V plánech spatřujme budoucnost, která ať se bude vyvíjet jakkoli, bude přát připraveným.

Venuše v Býku nabíhá do příznivého trigonu s Jupiterem. Tento aspekt je významný pro všechna zemská znamení i pro nás ostatní, kteří v nich máme své důležité planety. Chystejme se na nové věci, které přijdou. Uvědomujme si, co potřebujeme. Vnímejme, co nás vyživuje a sytí. Zasazujme se o to, abychom měli to, co potřebujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...