Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY zahalil Letňany do sváteční nálady

Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY vdechnul sváteční atmosféru areálu PVA EXPO PRAHA už pojedenácté. Ve dnech 12. až 15. prosince 2019 nabídnul návštěvníkům inspiraci na nákup vánočních dárků a zábavu pro celou rodinu. V bohatém doprovodném programu tradiční akce uvedl vánoční koncerty hvězd české i zahraniční populární hudby a pomohl potřebným v rámci charitativních akcí.

Čtyřdenní veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nabídl v halách letňanského výstaviště expozici s téměř čtyřmi sty stánky. Největší předvánoční prodejní akce umožnila seznámení s produkty tradičních českých výrobních firem i s nezávislou autorskou sekcí.

Rukodělnou tvorbu a lidovou tvořivost představuje ČESKÝ JARMARK. V části VÁNOČNÍ HODY se jedlo, pilo a ochutnávalo vše, co voní Vánocemi.  Své výrobky nabídlo více než 40 výrobců, a to jak malí regionální výrobci, tak zástupci velkých firem a řetězců, či prodejců bezlepkového sortimentu. 

V rámci veletrhu proběhl také bohatý doprovodný program, jehož významná část je zaměřena na pomoc potřebným. Projekt Pomáháme dětem o Vánocích spojuje různorodé charitativní počiny, například Dejme šanci dětem, Ulice dětem on tour, Mezi námi mezigeneračně, Nadační fond Modrá rybka nebo FOD Klokánek,“ říká ředitelka veletrhu Maria Wohlrabová. Připojit se k dobré věci mohli i návštěvníci a vystavovatelé. 

Sváteční atmosféru dokreslil bohatý doprovodný program. Ve čtvrtek proběhla řada vystoupení pěveckých a tanečních souborů, v pátek pak program s dětmi z dětských domovů pod záštitou sdružení CHARITA DĚTEM. Páteční programovou skladbu obohatil svým vystoupením také legendární český houslista Jaroslav Svěcený.

Více na: www.vanocnidnv.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...